Bama

Z Butopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Bama – producent produktów do pielęgnacji i konserwacji obuwia. Buty to nasza wizytówka, dlatego musimy o nie regularnie dbać. Wsparciem w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych i pomocą w zachowaniu obuwia w nienagannym stanie są środki Bama.

Marka Bama oferuje kilka linii produktowych. Po pierwsze środki czyszczące: pianki i szampony. To skuteczne oręże w walce z zabrudzeniami na powierzchniach różnego rodzaju: syntetycznych i skórzanych. Szczoteczki do czyszczenia mechanicznie usuną plamy i inne zanieczyszczenia. Impregnat to środek po którym buty będą mieć nieprzemakalną, ochronną warstewkę. Używaj go regularnie w sezonie jesienno-zimowym. Odświeżacze koloru i biel kryjąca to nowoczesne preparaty, które utrzymają i zachowają intensywność barw butów przez długie miesiące. Biel to szczególny i najbardziej wymagający przypadek – biel kryjąca i renowator to bieli to metody na utrzymanie śnieżnobiałej barwy.

Wszystkie preparaty Bama są wysokiej jakości i niezwykle skuteczne. Użytkownicy doceniają je za niezawodność w rozsądnej cenie. Przed zakupem sprawdź materiały, z których wykonane są Twoje buty oraz jakie kolory cholewek dominują w Twojej garderobie. Wtedy najlepiej dopasujesz środki do materiału potrzeb Twoich butów.