Merrell

Z Butopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Merrell – założenie marki przypada na 1981 rok w mieście Waitsfield zlokalizowanym w stanie Vermont. Obecnie siedziba Merrell to miasto Rockford w stanie Michigan. Założycieli brandu było trzech: Clark Matis, John Schweizer, Randy Merrell. Nazwisko tego ostatniego było inspiracją, z której powstała nazwa firmy.

Jeśli chodzi o linie produktowe, to można je podzielić na 2 główne kategorie: obuwie oraz akcesoria. Jeśli chodzi o pierwszą, to są to modele miejskie, trekkingowe, biegowe oraz sandały. W obrębie akcesoriów wyróżnić można: plecaki, torby, saszetki i nerki. Cechy produktów marki Merrell? Są wodoodporne, szybkoschnące, a niektóre również wegańskie.

Marka komunikuje się hasłem „Let’s get outside”. Do kogo kierują swoją ofertę? Miłośników podróży oraz wielbicieli aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale nie tylko. W mediach społecznościowych Merrell reklamuje się sloganem: wybierzmy ścieżki, którymi będziemy podążać razem. Nadrzędny cel to zebranie społeczności pasjonatów aktywnego wypoczynku. Bez względu na to jaką dyscyplinę uprawiasz, czy jesteś zawodowcem czy amatorem, marka zachęca do każdej z tych form wypoczynku. Z propozycji marki Merrell stwórz niezbędny ekwipunek dla twojego aktywnego stylu życia!