Polo Ralph Lauren

Z Butopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Polo Ralph Lauren – marka została założona przez Ralpha Laurena. Projektant z powodzeniem rozwija swoje modowe imperium. Zaczynał od… szycia krawatów! Później zaczął projektował kolekcje wyłącznie męskie, obecnie tworzy również propozycje damskie i dziecięce. Poza marką high fashion, prezentowaną co sezon na Fashion Weekach, w jego portoflio znajdują się również brandy praktycznie dla każdego przeciętnego zjadacza chleba. Mowa o konceptach, takich jak Polo Sport, Polo Women, Denim&Supply i wielu innych.

Produkty marki Polo Ralph Lauren to wysoka jakość i uniwersalne wzornictwo. Nonszalancja i luz z amerykańskiej ulicy spotyka się z inspiracjami high fashion. Kolorystyka? Dominują barwy flagi Stanów Zjednoczonych: czerwony, granatowy i biały. Najpopularniejszym produktem są koszulki polo, a poza tym różne części garderoby stylizowane na mundurki z amerykańskiego college’u.

Na uwagę zasługuje bardzo rozbudowana możliwość personalizacji. Wybierasz logotyp lub monogram, kolor koszulki polo, stwórz w prostym kreatorze coś unikatowego! Fani lub właściciele rasowego psa mogą wybierać spośród aż 10 gatunków tych zwierząt. Chcesz swojego pudla lub retrievera na polówce? Postaw na markę Polo Ralph Lauren. Kolejną przyjemną opcją personalizacji są niedźwiadki stylizowane na kultowego Paddingtona. Do wyboru męskie, chłopięce i dziecięce koszulki i ponad 10 rodzajów misiów.