Baldowski

Z Butopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Baldowski – powiew luksusu z Polski. Eleganckie i klasyczne szpilki lub bogate, ekstrawaganckie projekty w kolaboracji z topowymi projektantami, między innymi z Maciejem Zieniem, oto marka Baldowski prosto z Częstochowy. Brand od ponad 50 lat dostarcza produkty bardzo wysokiej jakości, gdzie forma i wygoda idą w parze z nowoczesnymi trendami. Szlachetne, włoskie materiały i skóra najwyższej jakości z pracą polskich projektantów i rzemieślników – oto marka Baldowski w jednym zdaniu. W projektach nacisk kładzie się na każdy drobny detal. Poza tym istotne parametry to wygoda i komfort noszenia. Mimo, że większość butów to naprawdę wysokie obcasy i szpilki, ale zostały perfekcyjnie wyważone i możesz w nich spędzić cały długi dzień.

Marka lubi kolaboracje z osobami ze świata mody. Pierwsza, wspólna kolekcja, stworzona z projektantem Maciejem Zieniem, była wielkim sukcesem. Została doceniona przez gwiazdy show biznesu, blogerki i modowych ekspertów. Doceniona została również kolekcja zaprojektowana przez Dominikę Nowak. Polka na co dzień projektuje buty dla swojego autorskiego brandu Nunc, ale dla marki Baldowski zrobiła wyjątek i zaprojektowała linię supernowoczesnych, designerskich butów. Linia niczym nie ustępuje jakością i wzornictwem światowym markom z najwyższej półki.

Polki kochają markę Baldowski. W butach tego brandu na ściankach i czerwonym dywanie pojawiają się miedzy innymi: Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź, Anita Sokołowska, Katarzyna Zielińsla, Marieta Żukowska, Katarzyna Warnke, Anna Lewandowska i Aneta Kręglicka. Panów godnie reprezentuje stylowy DJ i osobność telewizyjna – DJ Adamus.